Himplasia. Leczenie prostaty i powrót do pełnej erekcji

Witam facetów z problemem ...

Opisana poniżej suplementacja diety skierowana jest do wszystkich, którzy chcą być zdrowi, lecz brakuje im czasu, aby stale szukać skutecznych i bezpiecznych metod leczniczych - koniec testów! Skierowana jest do tych, którzy podejmują racjonalne decyzje i rozumieją, że stan ich zdrowia w dużej mierze zależy od jakości stosowanych ziół oraz suplementów diety. Zastosowanie unikalnej kuracji ziołami, która łącząc wiedzę z konwencjonalnej medycyny, fitoterapii, wiedzy starożytnej, medycyny chińskiej i psychologii pozwala osiągnąć spokój w kroku :)

Himplasia jest unikalnym produktem roślinnym o wysokiej skuteczności potwierdzanej wielokrotnie w ostatnich latach!

Objawy zaburzeń prostaty, wskazania i efekty leczenia Himplasią


Przerost prostaty


Cechy lecznicze substancji lipidowo-steroidowych - fitosteroli, zawartych w Himplasii, działają m.in. regenerująco na komórki nabłonka gruczołu krokowego, zmniejszają obrzęk i rozrost podścieliska. Łączy się to ze zmniejszeniem objętości stercza a zarazem ze zmniejszeniem dolegliwości z oddawaniem moczu.

Himplasia jest antagonistą receptoru alfa-adrenergicznego oraz inhibitorem 5-alfa reduktazy. Preparat hamuje proliferację komórek zrębu prostaty. Fitosterole zawarte w preparatach ziołowych wpływają korzystnie na rozrośniętą prostatę w bardzo skuteczny sposób. Substancje te zmniejszają przerost prostaty i elastyczność jej ścian. Wykazano wysoką skuteczność tego zabiegu leczniczego.

Niepełne oddawanie moczu i oddawanie moczu na raty


Himplasia zmniejsza napięcie włókien mięśniowych gruczołu krokowego i sterczowego odcinka cewki moczowej. Włókna mięśniowe obkurczone pod wpływem napięcia, jak za mała obręcz ściskają przewód moczowy i zawężają jego światło. Rozluźnienie tej obręczy mięśniowej zwiększa światło przewodu moczowego prowadzi do pełnego wydalania moczu z pęcherza.

Osłabiony i przerywany strumień moczu, czekanie z rozpoczęciem oddania moczu (czyli mikcja), wykapywaniem z cewki po oddaniu moczu


Fitosterole zawarte w Himplasii zmniejszają przerost prostaty i elastyczność jej ścian, co rozluźnia ściśniętą obręcz na cewce moczowej. Obniża się też napięcie mięśni cewki moczowej i pęcherza. Te właściwości powodują, że poprawia się siła i objętość oddawanego jednorazowo moczu. Mężczyzna może rzadziej korzystać z toalety, nie musi wstawać w nocy i przestaje się niepokoić perspektywą operacji prostaty, jako ostatecznego i wysoce skutecznego zabiegu leczniczego.

Oddawanie moczu w nocy, częste oddawanie moczu za dnia, gwałtowne parcie na mocz i niemożność powstrzymania oddawania moczu


Himplasia hamuje obrzęk i rozrost podścieliska, co zmniejsza objętość stercza a zarazem ogranicza problemy z oddawaniem moczu, zmniejsza zaleganie moczu, zmniejsza częstość i zaburzenia mikcji. Jednym z mechanizmów działania fitosteroli jest regulacja funkcjonalności błon biologicznych. Fitosterole sprawiają, że komórki i ich organella mogą wchłaniać lub wydalać substancje chemiczne.

Organizmy wyższe wytworzyły jednak mechanizm zabezpieczający, w postaci zamka białkowego - receptora. Receptor pilnuje, aby przypadkowy steroid nie otwierał błony biologicznej w przypadkowym miejscu, ale, aby konkretny steroid regulował funkcjonalność błony w ustalonym miejscu i czasie. Podobieństwo struktury chemicznej oraz uniwersalizm działania steroidów roślinnych sprawiają, że substancje te, w organizmach żywych, mogą nawzajem siebie naśladować. I tak, sterole roślinne, czyli fitosterole naśladują działanie ludzkich substancji steroidowych.

Zaburzenia hormonalne a przerost prostaty


Część własności preparatu Himplasia wynika z tego, że substancje w niej zawarte są bliźniaczo podobne do ludzkich hormonów płciowych i mogą one nawzajem siebie naśladować i zastępować. Otóż fitosterole dzięki swym własnościom zdolne są wyeliminować zabójcę prostaty - DHT. 

Fitosterole naśladując działanie ludzkich hormonów sugerują organizmowi, że wyprodukował ich zbyt wiele. Zatrzymuje to wytwarzanie ludzkiego hormonu, jak też surowców do jego produkcji. Fitosterole obdarzone są uniwersalną cechą - zarówno ograniczają wchłanianie cholesterolu pokarmowego w przewodzie pokarmowym, jak również zmniejszają jego wytwarzanie przez wątrobę i nasilają wydalanie.

Niektóre fitosterole (zawarte w Himplasii) są tak podobne do testosteronu, że enzym myli się i zamiast przekształcać testosteron, bierze się za obróbkę fitosteroli, zamieniając go w substancję nie szkodzącą prostacie. Fitosterole, z uwagi na podobieństwo struktury, usadawiają się w gruczole krokowym na miejscach zarezerwowanych dla DHT w tzw. receptorach, tym samym blokują napływ DHT, a same będąc pozbawione aktywności hormonalnej, nie szkodzą prostacie.

Zapalenie stercza


Wiele fitosteroli (również te zawarte w Himplasii) imituje ludzkie hormony przeciwzapalne - kortykosterydy i w ten sposób, dodatkowo, łagodzi objawy choroby.

Pieczenie, szczypanie przy oddawaniu moczu oraz ból jąder, ból krocza, ból podbrzusza i ból w dole pleców


Himplasia to preparat roślinny, który poprzez skuteczne działanie na zmniejszenie objętości gruczołu, przywrócenie równowagi hormonalnej, poprawę oddawania moczu niweluje dolegliwości bólowe czy pieczenie. Dzieje się tak, gdyż preparat ten bezpośrednio wpływa na źródło owych dolegliwości bólowych, tym samym zapobiega szeregu następujących po sobie objawów.

Zaburzenia erekcji i nie satysfakcjonujące pożycie seksualne


Preparat Himplasia działa regenerująco na komórki nabłonka gruczołu krokowego, pobudza jego działalność wydzielniczą, związaną z wytwarzaniem płynu nasiennego, zmniejsza obrzęk i rozrost podścieliska.

Nieustanne zmęczenie i rozdrażnienie, poczucie dyskomfortu i uciążliwości


Himplasia poprzez zmniejszenie i często zniesienie objawów choroby prostaty sprzyja poprawie komfortu życia i satysfakcji.

O niezwykłej skuteczności suplementacji Himplasią najlepiej przekonać się na własnym gruczole ;)

Dlaczego powinieneś zwrócić uwagę na Himplasię?


A teraz najlepsze... wszystkie te zmiany uzyskasz minimalnym wysiłkiem - inteligentne wzbogacenie diety o sugerowany medykament, tzn. wkładasz minimum wysiłku i otrzymujesz maksymalne rezultaty. Jest to możliwe, gdyż preparat, który proponuję działa wielowymiarowo i powoduje efekty kaskadowe - jedna pozytywna zmiana pociąga za sobą lawinę kolejnych pozytywnych rezultatów.

Na przykład, zmniejszenie objętości gruczołu krokowego powoduje to, że Twój organizm zaczyna funkcjonować prawidłowo, co objawia się unormowanym oddawaniem moczu. Mniej się denerwujesz i więcej śpisz. Powoduje to cofanie się uczucia zmęczenia, rozdrażnienia. Twój mózg zaczyna lepiej funkcjonować. Dalej powoduje to regulację erekcji i zaczyna satysfakcjonować Cię pożycie płciowe. Znikają kompleksy i wieczny lęk niepowodzenia. Ponadto obniżenie poziomu cholesterolu powoduje cofanie się zmian miażdżycowych, lepszą pracę serca i innych narządów wewnętrznych oraz lepsze samopoczucie, itd.

Zależy mi na tym, abyś nie wyrzucał pieniędzy na kolejne metody i tabletki. Wszystkie moje zdrowotne blogi mają jeden cel - Twoje zdrowie - prostata, erekcja, dyskomfort oddawania moczu ma ulec drastycznej poprawie, a potem każdego, kto jest ważny w Twoim życiu. Pomyśl, jak bardzo wzrośnie komfort życia Twoich bliskich, gdy skończą się Twoje problemy z gruczołem krokowym. Jak bardzo ułatwi to im życie.

Osobiście sprawdziłem działanie Himplasii, tzn. w moim wieku to jeszcze nie jest problem :) ale zaprosiłem do prywatnego testu starszych znajomych z problemem przerostu prostaty. Wynik jest taki, że są mi bardzo wdzięczni za to suplementacyjne oświecenie ;) Dzięki stosowaniu Himplasii przesypiają od 7 do 10 godzin i nie budzą się w nocy, aby oddać mocz, nie mają także zaburzonej erekcji i nie cierpią z powodu ciągłych stanów zapalnych prostaty. Znam też wiele osób, które zapanowały nad osłabionym i przerywanym strumieniem moczu. Znam też wiele takich, których problemy z bólami jąder, krocza, podbrzusza oraz pieczenia i bólów podczas oddawania moczu skończyły się wraz z wprowadzeniem do diety preparatu Himplasia. Liczba zadowolonych klientów rośnie lawinowo. Liczba badań naukowych i klinicznych potwierdzających zbawienny wpływ Himplasii stale rośnie. Jednak tylko od Ciebie zależy, jak skorzystasz z tej wiedzy.

HIMPLASIA

Wskazania

 • łagodny przerost prostaty
 • zapalenie stercza
 • infekcje układu moczowo-płciowego
 • zaburzenia czynności układu moczowego
 • bolesne oddawanie moczu (szczypanie, pieczenie)
 • oddawanie moczu z krwią
 • problemy z oddawaniem moczu
 • częste oddawanie moczu
 • ból jąder, krocza, podbrzusza i w dole pleców
 • uropatia

Skutki działania

 • utrzymuje zdrową prostatę 
 • usprawnia układ moczowo-płciowy
 • znosi symptomy łagodnego przerostu prostaty: osłabienie strumienia moczu,czekanie z rozpoczęciem oddania moczu,przerywany strumień moczu, wykapywanie moczu z cewki po oddaniu moczu, oddawanie moczu na raty, uczucie niepełnego oddania moczu, oddawanie moczu w nocy (od 1- 4 i więcej razy), częstomocz dzienny, gwałtowne parcie na mocz, niemożność powstrzymania oddawania moczu
 • obniża rozmiar i masę gruczołu krokowego
 • zwiększa przepływ cewkowy moczu
 • hamuje proliferację komórek zrębu prostaty
 • redukuje zaleganie moczu po jego oddaniu
 • działa przeciwzapalnie, moczopędnie i antyseptyczne w stosunku do dróg moczowych
 • hamuje rozwój mikroorganizmów
 • zwalcza objawy uropatii wynikającej z niedrożności dróg moczowych
 • zapobiega nawracającym zapaleniom gruczołu krokowego
 • wspomaga płodność mężczyzny
 • ogranicza przemianę testosteronu w dihydrotestosteron

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Skutki uboczne i interakcje

Nie wykryto

Skład

 • Tribulus terrestris
 • Caesalpinia bonducella
 • Areca catechu
 • Asparagus racemosus
 • Crataeva nurvala
 • Akik pishti

Cena

Aktualna cena Himplasi i rabaty są podane na stronie sprzedażowej dystrybutora »

Wydajność

1 opakowanie = 2 tygodnie / 1 miesiąc kuracji
60 kapsułek w blistrach

Dawkowanie

1-2 kapsułki 2x dziennie, najlepiej podczas posiłku

Komentarze

Najpopularniejsze wpisy na Zdrowa-Prostata.blogspot.com

Eliksir z granatów Dr Jacoba (wyciąg, esencja, koncentrat)

Suplementacje synergiczne w leczeniu chorób prostaty

Publikacje na temat prostaty warte lekturyDOŁĄCZ DO NAS ↓