Eliksir z granatów Dr Jacoba (wyciąg, esencja, koncentrat)

Granat zwany jest owocem życia - wykazuje silne działanie antyoksydacyjne, przeciwzapalne i chemoprewencyjne (przeciwnowotworowe), dzięki czemu wyjątkowo efektywnie chroni serce oraz prostatę.

Kuracja przefermentowanymi esencjami granatu nie zastępuje medycznych środków leczniczych ani nie należy odczytywać jej jako gwarancji działania leczniczego. Jednak nagłośnione na całym świecie pozytywne wyniki badań klinicznych, z udziałem pacjentów chorych na raka prostaty, nie bez przyczyny wzbudziły nową nadzieję.

Granat swoje lecznicze właściwości zawdzięcza wyjątkowym składnikom - polifenolom. Te związki pochodzenia roślinnego działają przeciwutleniająco, przeciwzapalnie i antyrakowo. W jednym z ostatnio przeprowadzonych badań naukowych stwierdzono, że eliksir z granatów Dr Jacoba, zawierający przefermentowane polifenole z granatów posiada nawet 50-70 razy większą moc przeciwutleniającą niż najsilniejsze znane do tej pory antyutleniacze.

Polifenole granatu przeciwdziałają

  • miażdżycy naczyń oraz chorobom układu sercowo - naczyniowego,
  • starzeniu się komórek, jak również demencji i chorobie Alzheimera
  • przewlekłym procesom zapalnym
  • nowotworom, szczególnie rakowi prostaty

Badania kliniczne potwierdzają, że u pacjentów cierpiących na raka prostaty regularne picie tego napoju czterokrotnie opóźnia przyrost wartości PSA - głównego wskaźnika postępu tej choroby. Najnowsze wyniki badań dowodzą, że granat może pomóc nawet w ciężkim do uleczenia stadium hormonalnorefrakcyjnym.

Pomyślne efekty osiąga działanie granatu przy chorobach naczyniowo - sercowych, znacznie poprawia ukrwienie mięśnia sercowego u pacjentów cierpiących na chorobę wieńcową . U pacjentów ze zwężeniem tętnic zmniejsza niebezpieczne złogi i obniża ciśnienie krwi. U osób, które spożywają eliksir z granatów zauważono także poprawę nastroju. U starszych pacjentów wykazano spadek ryzyka demencji.

W produktach z owocu granatu występują znaczne różnice co do jakości i zawartości aktywnych i działających polifenoli. Zalecana dawka dzienna to ok. 500mg polifenoli granatu. Odpowiada to 1 łyżce stołowej eliksiru. Polifenole po żywej fermentacji (żywymi bakteriami) wykazują wyższą aktywność biologiczną i są łatwo przyswajalne. To właśnie jest sekret skutecznego działania eliksiru z granatów Dr Jacoba »

To, że przefermentowane polifenole z granatów działają skutecznie, potwierdza szereg badań:
  • na raka piersi (Kim et al., 2002),
  • na raka prostaty (Albrecht et al.,2004)
  • przy białaczce (Kawai und Lansky, 2004).

Niemiecki, przefermentowany eliksir z granatów Dr Jacoba został stworzony i opatentowany przez wybitnych lekarzy i naukowców z uniwersytetu w Mainz.

Eliksir z granatów dr Jacoba nie posiada sobie równych, jeśli chodzi o moc antyoksydacyjną, dlatego też nazywany jest eliksirem młodości1 łyżka stołowa eliksiru z granatów posiada siłę przeciwutleniającą równą butelce dobrego czerwonego wina lub 0,5 litra zielonej herbaty.

Wartość odżywcza 100 ml koncentratu

  • wartość energetyczna/kaloryczna - 1248 kj / 294 kcal
  • tłuszcz - 0,1 g
  • węglowodany - 69 g
  • białko - 2,3 g

Opakowanie

500 ml

Zalecane dawkowanie

  • 1 łyżkę stołową dziennie dla utrzymania dobrej kondycji (profilaktyka)
  • 2 łyżki stołowe dziennie dla poprawy zdrowia (leczenie)

Wydajność

1 butelka eliksiru - 500 ml wystarcza na 50 dni przy profilaktyce i na 25 dni w celach terapeutycznych.


Komentarze

Najpopularniejsze wpisy na Zdrowa-Prostata.blogspot.com

Himplasia. Leczenie prostaty i powrót do pełnej erekcji

Suplementacje synergiczne w leczeniu chorób prostaty

Publikacje na temat prostaty warte lekturyDOŁĄCZ DO NAS ↓